| InLove_1054 a întrebat:

Buna seara TPUbatting eyelashes!

Am si euu nevoiee de niste statusuri pentru panaramelee care nu ma suporta si ma barfesc happy!
Ma puteti ajuta si pe minee >big grin

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

1.vorba zboara din gura`n gura.straight face si continua barfaoh go on da cand vorba ajunge la mine isi cere scuze tarfa``!laughing
2. Zbor peste tarfe si parerile lor, am defecte dupa care unii mor!
3.Sunt o bucurie pentru cei care ma plac … si o preocupare pentru cei ce ma invidiazawinking
4.m-am nascut in ciuda ta…sa suferi in urma mea…cand vorbesc eu.u sa taci! ca oricum n-ai ce sa-mi faci…!

5.Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?devil
6. Barfele zboara din gura`n gura...da tu zbori din **** in **** big grin`!
7.Pt toate panaramelelove struck [simtiti`vabatting eyelashes] Cand eram Mikutsalove struck fakeam pipyy pe minepuppy dog eyes`! Acum ca am crescuttongue Fac pipyy p`e voibatting eyelashes`!
laughing) cam atatbig grin Bafta``!>big grin

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Uite statusuri :
Nu te supara daca l-ai vazut cu una vreodata.la dracu fata tu esti cea mai importanta!
Lumea vorbeste aiurea. nu'mi pasa. nu's ca lumea ca aproape toata lumea e falsa!
Te dai fericita doar pentru ca ai cascaval. dar nici o suma de bani nu'ti poate cumpara un zambet natural
Tai'o. pleaca. cara'te. dispari. zbori, sterge'o. calc'o. evapora'te. mori! da'ti foc. fa'te scrum. arzi in culori. stinge'te si sufla'te singura ca'mi dai fiori.
Am invatat ca e prea usor sa faci rau si am ales calea mai grea acum'mi vad propria valoare dupa invidia altora
Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce’nseamna vina cautand iubirea si stima. Si cum nu stiam sa lovesc, viata m’a lovit prima!
Tu vrei sa ma tii ca intr'o lesa mereu, dar n'ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu! happy
Ca sa întelegi ca esti proasta trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
Sper ca te ajuta happy!

| IryLoveShadow a răspuns:

CAUT BONA: motociclista, tate mari, craci pana’n gat! Pentru ala micu’...nu pentru mine!;

| InLove_1054 explică:

Ma puteti ajuta si pe minee >big grin