| PinkSugar a întrebat:

mi sa expirat anti virus si acum trebuie sa trag altul >>>ca sa trag altul trebuie sa il sterg pe cel de >>mult?dar vreau sa trag acelasi anti virus

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Deci il stregi pe acela din calculator fakand urmatori pasi :
1.Te duci la start cauti Control penal
2.Dai clik pe el
3.Vezi ca scrie undeva pe acolo Programs adica Programe
4.Dai clik pe el
5. Apoi vezi ca trebuie sa fie acolo Programs and Fatures
6. Dai clik acolo
7.Cauti antivirsul dai clik pe el si dai clik pe el si dai pe next pana il dezinstalezi
8.Il instalezi la loc pe akelasi
Eu am Windows 7 si Control penal de la mine in partea dreapta dar daca ai alt wendows trebuie sal kauti ori prin Acesories sau pe acolo thinking
funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
| TARYC a răspuns:

Da, dezinstaleaza-l pe celalalt pentru orice eventualitate!