| AvaaAngie223498 a întrebat:

Buna, iubitul meu a facut un curs de tuns, acum la final va da un test si trebuie sa aiba un model pentru tuns bob, dar nu gaseste si testul este peste 2 zile. Ma tot roaga pe mine sa fiu modelul lui si sa-l las sa ma tunda, dar eu am parul foarte lung, pana la fund si nu as vrea, dar nici pe el nu vreau sa-l dezamagesc. Ce pot sa fac? Sa-l las sa ma tunda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Roaga-o pe maica-ta sa-i fie model, sau pe maica-sa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am vazut anunturi pe FB.Pe grupuri se dadeau anunturi de tuns gratuit pentru oameni aflati in situata iubitului tau.
ar putea sa apeleze cineva cu parul mai scurt care doreste o schimbare.

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu trebuie sa il multumesti pe el daca tu nu iti doresti sa iti tunzi parul. Intreaba pe grupuri, pe Facebook, pe Instagram, cunostintele, se va gasi cineva care vrea o tunsoare gratis.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, E decizia ta.