| BiancaB_2401 a întrebat:

As dori niste statusuri care sa se potriveasca la urmatoarea situatie, am un iubit de 4 luni si recent ne-am certat iar in perioada asta o copchila tot s-a dat la el iar acum eu cu el suntem impreuna si aia tot nu inceteaza laughing se face de ras singura. Vreau niste statusuri pentru ai transmite ca ala e doar al meu si ea e o mare ******* rolling on the floor FUNDA!:X

1 răspuns:
| deea89 a răspuns:

Sfat? pai daca nu inceteaza stiind ca tu esti cu el, spune`i pe fata ca este al tau si sa o lase mai moale, daca nu sa o lase de tot ca nu are sanse laughing) si prietenul tau ar putea sa incerce sa ii spuna ca are prietena si nu il intereseaza alte fete