| Tweety_5554 a întrebat:

Buna all! Am o intrebare ca ma macina:daca de ex. ii scriu pe chat unui tip"ce faci"avand in vedere ca nu ne cunoastem decat din vedere(aproape nici din vedere) credeti ca o sa creada ca sunt mult prea directa si tupeisa, o fata disperata

7 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Nu,de ce ai crede asta? Daca spui doar ''Ce faci?'' inseamna ca vrei sa porti o converstaie scurta, prieteneasca si asta nu trebuie sa te jeneze.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu.Cam asa incep conversatiile online.Nu e nimic care sa,, dea idei,,.

| Maomau a răspuns:

Nu draguta, este foarte normal sa iti incepi o conversatie cu intrebarea asta

| AlleAlllexandra a răspuns:

Daca iti raspunde. Nu crede ca esti disperata. Azi,maine scrie-i tu, apoi lasa-l pe el sa-ti scrie. Asadar, daca nu-ti scrie. Nu ii mai scrie. Sau, spune-i " Sper sa nu ma crezi disperata, eu sunt o fata foarte prietenoasa si fac asta din amicism. Sper sa nu te superi pe mine". Funda?

| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

Depinde ce e in capul lui... daca e un baiat din ala care crede ca toate care il saulta sau ii da like il place atunci o sa creada ca il placi sau daca nu te place o sa spuna in gandul lui ce vrea proasta/urata asta. parerea mea depinde daca este doritor sa socializeze o sa vb cu tine daca nu te ignora. Funda?

| Suntdoareu2013 a răspuns:

Nu o sa creada ca esti prietenoasa!

| Andreea2200 a răspuns:

Nu neaparat.Asta depinde de el ce o sa creada dar tu poti sa te bagi in seama cu el nu cred ca o sa creada nimic..doar vreti sa faceti cumostinta happy.