| lawe a întrebat:

Am un iPhone Apple COPIE - Telu' arata bine, merg aplicatiile, camera video/foto, java, bluethoot - muzica si tot tacamul. Il pot vinde cu 200 lei? Funda daca imi ziceti pretul pefect si argumentati.

Răspuns Câştigător
| Kolp a răspuns:

Pai pretul ar putea varia de la 1 leu la pretul unui adevarat iPhone Apple. Depinde de cum stii sa vinzi telefonul. Eu as zice (daca nu e zgariat sau ceva imperfectiuni) sa-l vinzi la exact 3/4 din pretul unui iPhone Apple real, presupun ca nu se observa ca e copie. Cercetatorii au spus 3/4 si negociabil da nu multwinking
Daca totusi cumparatorul isi da seama ca este fals atunci vinde-l la 1/4 din pretul unui iPhone Apple real. As spune pretul dar crede-ma ca nu stiu cat costawinking
Bafta:*

5 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Poti draga. poti cu mult mai mult

| remusbb a răspuns:

Da il poti vinde pentru ca in primul rand este un telefon cu touch-screen si este si multimedia si in acelasi timp business are rotate auto
are aplicatii super
daca are si cablu usb si card e ok

si pana la urma e telefonul tau!

eu am luat un n73 la sckimb cu un
Sony Ericsson v630 si 100 lei (10. 000. 000 lei vechi )

bftwinking sper ca te-am ajutat

| remusbb a răspuns:

Si mai bine

Răspuns utilizator avertizat