| ShotYouDown a întrebat:

Am si eu o intrebare cat se poate de serioasa... aseara telefonul mergea perfect azi dimineata cand sun pe cineva se aude un bazait si cand vreau sa bag cardul de memorie in el nu il arata iar cand il scot cardul arde foarte tare! ce sa fac?

1 răspuns:
| Charlote224 a răspuns:

Păi ar trebui să-l duci la un centru de reparații. E posibil și ca radiațiile să fie de vină. Dar ca să fi sigură de ce are cu adevărat telefonul este mai bine să te duci cu el la un centru de reparații. Lasă profesioniștii să-și facă treaba xD