| ionutparvu999 a întrebat:

Am 15 ani!
Pot sa belesc 70 %din capu penisului și după e o parte lipita de cap din preput, cum sa o elimin de acolo?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu trebuie sa elimini nimic, mai safe este sa mergi la medic daca iti faci griji in privinta zonei intime.

| Hyperion7 a răspuns:

Când faci duș, încearcă atunci sa belești capul penisului, repeta procesul la fiecare duș de câteva ori.
Nu poți elimina pielea, dar o poți beli complet după ce faci ce ți-am zis
Bafta!

| StoicAnalysis a răspuns:

Aia e "ata". Nu e recomandat sa o elimini pentru ca esti mai predispus la infectii urinare.